Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της Super League -Δείτε το πρόγραμμα | PROTINEWS

Χωρίς ντέρμπι από την κληρωτίδα η
πρώτη αγωνιστική της Super League, που έχει προγραμματιστεί για τις 19 Αυγούστου αλλά λόγω των εξελίξεων με NOVA είναι ακόμα στον... αέρα!

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της Super League με την 1η αγωνιστική, δίχως να βγάλει όμως κάποιο μεγάλο ματς. Εξακολουθεί να είναι σαφώς αβέβαιο το εάν θα γίνει σέντρα στις 19 Αυγούστου. 
Αναλυτικά η 1η αγωνιστική:
1η - 16η
Ξάνθη - Λαμία
 
Πλατανιάς - Παναθηναϊκός
 
Ολυμπιακός - ΑΕΛ
 
Λεβαδειακός - ΠΑΟΚ
 
Κέρκυρα - Πανιώνιος
 
Αστέρας - ΠΑΣ
 
ΑΕΚ - Παναιτωλικός
 
Ατρόμητος - Απόλλων
 
Δείτε πιο κάτω αναλυτικά όλο το πρόγραμμα:
Όλο το υπόλοιπο πρόγραμμα:
 
2η αγωνιστική-17η
 
Πλατανιάς Χανίων-Α.Ο. Ξάνθη
ΠΑΣ Λαμία 1964-Ολυμπιακός
Παναθηναϊκός-Λεβαδειακός
Α.Ε.Λ.-Αστέρας Τρίπολης
ΠΑΟΚ-Α.Ο. Κασσιόπη
ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΕΚ
Πανιώνιος-Απόλλων Σμύρνης
Παναιτωλικός-Ατρόμητος
 
3η αγωνιστική-18η
 
Α.Ο. Ξάνθη-Ολυμπιακός
Λεβαδειακός-Πλατανιάς Χανίων
Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΣ Λαμία 1964
Α.Ο. Κασσιόπη-Παναθηναϊκός
ΑΕΚ-Α.Ε.Λ.
Απόλλων Σμύρνης-ΠΑΟΚ
Ατρόμητος-ΠΑΣ Γιάννινα
Πανιώνιος-Παναιτωλικός
 
4η αγωνιστική-19η
 
Λεβαδειακός-Α.Ο. Ξάνθη
Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης
Πλατανιάς Χανίων-Α.Ο. Κασσιόπη
ΠΑΣ Λαμία 1964-ΑΕΚ
Παναθηναϊκός-Απόλλων Σμύρνης
Α.Ε.Λ.-Ατρόμητος
ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός
ΠΑΣ Γιάννινα-Πανιώνιος
 
5η αγωνιστική-20η
 
Α.Ο. Ξάνθη-Αστέρας Τρίπολης
Α.Ο. Κασσιόπη-Λεβαδειακός
ΑΕΚ-Ολυμπιακός
Απόλλων Σμύρνης-Πλατανιάς Χανίων
Ατρόμητος-ΠΑΣ Λαμία 1964
Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός
Πανιώνιος-Α.Ε.Λ.
ΠΑΟΚ-ΠΑΣ Γιάννινα
 
6η αγωνιστική-21η
 
Α.Ο. Κασσιόπη-Α.Ο. Ξάνθη
Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΚ
Λεβαδειακός-Απόλλων Σμύρνης
Ολυμπιακός-Ατρόμητος
Πλατανιάς Χανίων-Παναιτωλικός
ΠΑΣ Λαμία 1964-Πανιώνιος
Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα
Α.Ε.Λ.-ΠΑΟΚ
 
7η αγωνιστική-22η
 
Α.Ο. Ξάνθη-ΑΕΚ
Απόλλων Σμύρνης-Α.Ο. Κασσιόπη
Ατρόμητος-Αστέρας Τρίπολης
Παναιτωλικός-Λεβαδειακός
Πανιώνιος-Ολυμπιακός
ΠΑΣ Γιάννινα-Πλατανιάς Χανίων
ΠΑΟΚ-ΠΑΣ Λαμία 1964
Παναθηναϊκός-Α.Ε.Λ.
 
8η αγωνιστική-23η
 
Απόλλων Σμύρνης-Α.Ο. Ξάνθη
ΑΕΚ-Ατρόμητος
Α.Ο. Κασσιόπη-Παναιτωλικός
Αστέρας Τρίπολης-Πανιώνιος
Λεβαδειακός-ΠΑΣ Γιάννινα
Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ
Πλατανιάς Χανίων-Α.Ε.Λ.
ΠΑΣ Λαμία 1964-Παναθηναϊκός
 
9η αγωνιστική-24η
 
Α.Ο. Ξάνθη-Ατρόμητος
Παναιτωλικός-Απόλλων Σμύρνης
Πανιώνιος-ΑΕΚ
ΠΑΣ Γιάννινα-Α.Ο. Κασσιόπη
ΠΑΟΚ-Αστέρας Τρίπολης
Α.Ε.Λ.-Λεβαδειακός
Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός
ΠΑΣ Λαμία-Πλατανιάς Χανίων
 
10η αγωνιστική-25η
 
Παναιτωλικός-Α.Ο. Ξάνθη
Ατρόμητος –Πανιώνιος
Απόλλων Σμύρνης-ΠΑΣ Γιάννινα
ΑΕΚ-ΠΑΟΚ
Α.Ο. Κασσιόπη-Α.Ε.Λ.
Αστέρας Τρίπολης-Παναθηναϊκός
Λεβαδειακός-ΠΑΣ Λαμία 1964
Ολυμπιακός-Πλατανιάς Χανίων
 
11η αγωνιστική-26η
 
Α.Ο. Ξάνθη-Πανιώνιος
ΠΑΣ Γιάννινα-Παναιτωλικός
ΠΑΟΚ-Ατρόμητος
Α.Ε.Λ.-Απόλλων Σμύρνης
Παναθηναϊκός-ΑΕΚ
ΠΑΣ Λαμία 1964-Α.Ο. Κασσιόπη
Πλατανιάς Χανίων-Αστέρας Τρίπολης
Ολυμπιακός-Λεβαδειακός
 
12η αγωνιστική-27η
 
ΠΑΣ Γιάννινα-Α.Ο. Ξάνθη
Πανιώνιος-ΠΑΟΚ
Παναιτωλικός-Α.Ε.Λ.
Ατρόμητος-Παναθηναϊκός
Απόλλων Σμύρνης-ΠΑΣ Λαμία 1964
ΑΕΚ-Πλατανιάς Χανίων
Α.Ο. Κασσιόπη-Ολυμπιακός
Αστέρας Τρίπολης-Λεβαδειακός
 
13η αγωνιστική-28η
 
Α.Ο. Ξάνθη-ΠΑΟΚ
Α.Ε.Λ.-ΠΑΣ Γιάννινα
Παναθηναϊκός-Πανιώνιος
ΠΑΣ Λαμία 1964-Παναιτωλικός
Πλατανιάς Χανίων-Ατρόμητος
Ολυμπιακός-Απόλλων Σμύρνης
Λεβαδειακός-ΑΕΚ
Αστέρας Τρίπολης-Α.Ο. Κασσιόπη
 
14η αγωνιστική-29η
 
Α.Ε.Λ.-Α.Ο. Ξάνθη
ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός
ΠΑΣ Γιάννινα-ΠΑΣ Λαμία 1964
Πανιώνιος-Πλατανιάς Χανίων
Παναιτωλικός-Ολυμπιακός
Ατρόμητος-Λεβαδειακός
Απόλλων Σμύρνης-Αστέρας Τρίπολης
ΑΕΚ-Α.Ο. Κασσιόπη
 
15η αγωνιστική-30η
 
Α.Ο. Ξάνθη-Παναθηναϊκός
ΠΑΣ Λαμία 1964-Α.Ε.Λ.
Πλατανιάς Χανίων-ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός-ΠΑΣ Γιάννινα
Λεβαδειακός-Πανιώνιος
Αστέρας Τρίπολης-Παναιτωλικός
Α.Ο. Κασσιόπη-Ατρόμητος
ΑΕΚ-Απόλλων Σμύρνης 
 
Top