Τενεάτης - Ζευγολατιό 0-6...! πρωτάθλητης ο ΑΟΖ αφήνοντας..."πικραμένο' το 06-βίντεο-φωτο | Πρωτη news sport

Πανάξια παίρνει το πρωτάθλημα  ο Α.Ο. Ζευγολατιού

ο οποίος  κατατρόπωσε  τον Τενεάτη Αθικίων 6-0 παρότι ο  Α.Ο. Ζευγολατιού έπαιζε  με 10 παίκτες από το πρώτο ημίχρονο όταν αποβλήθηκε ο Ζάρκος.
Άλλωστε η Πρώτη news από καιρό είχε προβλέψει το πρωταθλητή   στην φετινή αγωνιστική περίοδο  αυτά που πέτυχε καθ όλη την διάρκεια του πρωταθλήματος  ο Α.Ο.  Ζευγολατιού  δεν είναι καθόλου ευκαταφρόνητα.Το τελικό σκορ 6-0 τα γκολ έχουν βάλει οι Χατζησαϊας,το δεύτερο αυτογκόλ, το τρίτο ο  Μυριώτης  με πέναλτι το τέταρτο ο Γκολέμης το πέμπτο και το έκτο ο  Μυριώτης
 δείτε τα βίντεο με δηλώσεις του προέδρου του προπονητή και παικτών και φωτογραφίες